Logo

prodavam procesori na LGA 775

Број на оглас: 1767859 | Објавен на: 04.04.2018, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


INTELCeleron D 3.46GHZ/512/533 = 350 denari

INTELCeleron D 2.93 GHZ/256/533 = 300 denari

INTELCeleron D 2.66 GHZ/256/533 = 300 denari

INTEL CELERON 1.7GHZ/128/400/1.75V = 200 denari

Kontakt Mile Ognenovski
br. 071 317 964
javete se vo sekoe vreme

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Mile Ognenovski

Потврден огласувач