Logo

Prodavam kuler za laptop

Број на оглас: 1768079 | Објавен на: 13.04.2016, 19:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kuler za laptop vo odlicna sostojba

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Dame