Logo

Продавам двосед и фотеља

Број на оглас: 1768846 | Објавен на: 22.03.2017, 23:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Двоседи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат двосед и фотеља,од кои фотељата воопшто не е користена.

 Цобе