Logo

Navigacija / Navigation / Navigon / Android

Број на оглас: 1769797 | Објавен на: 14.10.2017, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Android

Боја: Останато

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 450 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


INFO NA:
072 229 883
072 229 883
072 229 883

Instaliram navigacija (Navigon) na bilo koj android telefon, so site mapi (Drzavi) vo evropa ili amerika po zelba.

INFO NA:
072 229 883
072 229 883
072 229 883

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 GMBH Electronics

Потврден огласувач