Logo

opel omega 2.5v6

Број на оглас: 1769894 | Објавен на: 11.01.2017, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Omega

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 550 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel omega 2.5v6
so atestiran plinski ured so 6 dizni.
udrena e pozadi levo,ne e mnogu.
kolata e vo vozna sostojba
ima nekoj problem so motorot neso tropa,registracijata i e istecena
550eyr.moze da vi pustam sliki na viber.
tel:077529503
vibere:071361822

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 saso

Потврден огласувач