Logo

elektro motor so reduktor od digalka monofazen

Број на оглас: 1770115 | Објавен на: 20.11.2017, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Elektro motor od digalka so se reduktor monofazen okolu 2 kw odlicno socuvan rabotese na mikser za testo 4000den moze zamena (mobilen,led televizor,lap top,ili dr dajte ponuda) za zamena 5000 den

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач