Logo

* НАМЕСТЕНА СОБА *

Број на оглас: 1770799 | Објавен на: 01.09.2018, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 25 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава наместена соба/гарсоњера во куќа кај кружниот тек,за долг и краток престој.

Контакт: 078/410-775

e-mail: cempres.dooel@hotmail.com
facebook: Cempres Kavadarci

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ЧЕМПРЕС

Потврден огласувач