Logo

DVD филмови,музика, серии

Број на оглас: 1771442 | Објавен на: 23.05.2018, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Film & DVD / VHS / Акција

Вид на оглас: Се продава


Подарувам и продавам по смешни цени од 20 - 40 денари по DVD. Имам филмови, музика, серии итн. Немам веќе простор за чување, а не сакам да ги исфрлам. Вака некој барем некој ќе им види аир.
За поединечни наслови телефонирајте или пишете на мејл.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Slavko

Потврден огласувач