Logo

SOBI I APARTMANI

Број на оглас: 1772489 | Објавен на: 19.09.2020, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 450 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 120 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA BAZA TAMU MOZETE DA VIDITE POVEKE SLIKI I SE STO VE INTERESIRA OKOLU KUKATA VE OCEKUVAME JAVETE SE DASE DOGOVORIME ZVONETE NA 078 425 855 SANJA

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 blazo

Потврден огласувач