Logo

Skii

Број на оглас: 1772556 | Објавен на: 18.01.2017, 02:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


HEAD - 180cm.... 40e
NORDICA - 170cm ... 45e
Solomon -153cm .... 110e - PRODADENI
Atomic 175cm... 15e
Dynamic 185cm.... 15e
Fisher plavi 200cm... 20e
Fisher beli 190cm.. 10e
Dynamic rozevi 190cm.. 10e
Mozi zamena za snowboard
Cenite ne se fiksni ima prostor za dogovor!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Reklama