Logo

Fotokopir vo boja: RICOH AFICIO 224

Број на оглас: 1775043 | Објавен на: 27.09.2017, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fotokopir vo boja RICOH AFICIO 224, A3 i A4 format, istiot moze da se povrze na kompjuter. Fotokopirot e mnogu socuvan.

Kontakt: 070/324-070

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kavadarci