Logo

Opel astra za delovi se sto vi treba bez motor i menjac

Број на оглас: 1776831 | Објавен на: 12.04.2017, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Цена: 111.111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra se prodava vo delovi ima se sto vitreba od limarija podvozje

 Валандово

Прати Е-Маил

 dzole

Потврден огласувач