Logo

Protektori za Kawasaki Versys i ER6n

Број на оглас: 1777814 | Објавен на: 26.10.2018, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Univerzalni protektori za motor

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач