Logo

asus

Број на оглас: 1778016 | Објавен на: 06.03.2017, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Процесор: над 2 GHz

Xaрд диск HDD: 80 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Цена: 5.000 €

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Asus P5LD2X maticna
Pentium dual core 2.0
Nvidia 8500 512mb
2gb ram
CRT monitor Proview 17 ili Philips 17

 Кичево

Прати Е-Маил

 650

Потврден огласувач