Logo

Philips Proview

Број на оглас: 1778034 | Објавен на: 06.03.2017, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


CRT monitori Philips i Proview 17

 Кичево

Прати Е-Маил

 650

Потврден огласувач