Logo

Stan od 126m2 so 92m2 dvorno mesto

Број на оглас: 1778703 | Објавен на: 16.10.2015, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 126 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Stojan Arsov 18

Цена: 65.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan na ul.Stojan Arsov. Stanot raspolaga so povrsina od 126m2, sopstveno dvorno mesto od 92m2 i dve garazi od 40m2 na prizemje so poseben privaten vlez. Stanot kompletno renoviran, so sopstveno parno.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач