Logo

Продавам корпа за носење бабиња

Број на оглас: 1779376 | Објавен на: 19.04.2018, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Продавам транспортер за носење бабиња од Италијанската марка КАМ

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 АЛЕКСАНДАР