Logo

Cube iwork 8 Dual + Bluetooth keyboard with touchpad

Број на оглас: 1779861 | Објавен на: 23.04.2017, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Cube

Големина на екранот: 8" инчи

Цена: 5.500 МКД Цената е фиксна 6.000 МКД

Категорија: Компјутери / Таблети и PDA Организатори

Вид на оглас: Се продава


Таблетот е купен од АМЦ 9500 и има гаранција користен е само неколку дена колку да се провери. Работи на два оперативни системи на windows 8.1 и android 4.4 а ова се неговите спецификаци :
- 8 inch Screen, 1280*800 pixels display
- Support 3G network: GSM:900/1800MHz WCDMA:900/2100MHz
- 64Bit Intel Z3735F Quad-core
- 2GB RAM, 32GB ROM
- 2.0MP front camera, 2.0MP back camera
- Windows 8.1 & Android 4.4
линк за подетално: http://www.cube-tablet.com/cube-iwork-8-windows-8-1-android-4-4-dual-os-tablet.html
Тастатурата е нова работи на телефони ,таблети , компјутери и телевизори преку bluetooth + маус можи да се види и проба на каков било смарт уред. тастатурата е таа од сликите. таблет + тастатура 9500денари.
Оделно само таблет 8500 денари а само тастатура 1500 денари двете заедно 500 денари помалце.
Доколку имате прашање слободно пишете на маил враќам најдоцна за еден ден .

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач