Logo

ZVUCNICI 12"

Број на оглас: 1781139 | Објавен на: 27.01.2016, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија

Вид на оглас: Се продава


- PRODAVAM 4 ZVUCNICI SIMSONIK 12" 2X300W SO KVALITETNI VISOKOTONCI BEZ GREPKA EDNA GODINA STARI SVIRENI POD MAL ZVUK
CENATA E ZA EDEN PAR, SITE CETIRI 220 EVRA

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ile