Logo

Видео курсеви Word и Excel за почетници / video kursevi kurs

Број на оглас: 1783210 | Објавен на: 23.11.2017, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Компјутери / Софтвери / Office Канцелариски

Вид на оглас: Се продава


Видео курсеви за почетници за изучување на Word 2007 и Excel 2007 на српски јазик. Научете ги основите на овие два програма кои се неопходни во денешната компјутерска образованост.

Материјалот презентиран во секој курс поединечно е над 3:30 часа.

Цена: 400 денари по курс

Курсевите се добиваат на DVD, испраќам по Карго.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Lqwe

Потврден огласувач