Logo

Placevi vo s. German

Број на оглас: 1783376 | Објавен на: 10.12.2017, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 190000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продаваSe prodava niva od 2 hektari mnogu pogodna za sadenje na kompir.

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Zoja

Потврден огласувач