Logo

Drveni trkala

Број на оглас: 1783403 | Објавен на: 17.03.2019, 07:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Se prodava drveni trkala mnogu dobro sačuvani kao i razboj star preku 100 godina. Cena po dogovor

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Zoja

Потврден огласувач