Logo

Prevoz so kombe

Број на оглас: 1783734 | Објавен на: 01.06.2020, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


prevoz so kombe na sekakov vid na roba niz cela makedonija kombeto e so dimenzii
dolzina:2.8m visina:1.9. sirina: 1.8m
za pogolemi raboti imame i kamion so dimenzii
dolzina:4.60m sirina: 2.40m visina 2.00m

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач