Logo

ПРОДАВАМ ОДЛИЧНО Сочуваните Лустер цена екстра

Број на оглас: 1787253 | Објавен на: 18.04.2018, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Продавам или менувам. Лустер во старински стил

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач