Logo

VENTILATOR / PERKA ZA FORD FIESTA 90-95 god

Број на оглас: 1787525 | Објавен на: 18.02.2019, 12:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: FIESTA

Tип на делови: Ладење / пумпа за вода

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PRAKAM PO KARGO.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 probistip

Потврден огласувач