Logo

se prodava stan vo centarot na kicevo

Број на оглас: 1787714 | Објавен на: 25.02.2019, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 63 m²

Греење: Дрва

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 45.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


se prodava stan vo centarot na kicevo nasproti peralna viktor tajmiska zgrada 63m2 dve terasi spalna dnevna trepezarija kujna pretsoblje kupatilo podrum. so pvc prozori

 jak

Потврден огласувач