Logo

LUSTERI ZA VO GRADINA / LETNIKOVCI / TERASI

Број на оглас: 1789447 | Објавен на: 20.06.2018, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


72 cm so 4 lambi / 100 cm so 6 lambi

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач