Logo

mercedes-Benz c klasa 2000 full oprema karavan

Број на оглас: 1789467 | Објавен на: 15.01.2019, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 3.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes-Benz c klasa..220 cdi..92kw.. 2000.. full oprema..klima airbag el.vo staklata... servisirana komplet ima i servisna knishka... karavan..kolata e donesena od germanija pred 3 godini....so 8 gumi 4 letni 4 zimski so bandashi ......bez zameni registriran i zelen karton do 20..12..2019cenata e fiksna 3500 evra

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 gzim

Потврден огласувач