Logo

Prodavam Fiat Punto Grande

Број на оглас: 1789821 | Објавен на: 17.07.2018, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Fiat Punto Grande 1.3 MJet 2007 godina 75 PS
Potrosuvacka od 3.5 l na 100 km.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Емилија

Потврден огласувач