Logo

ВИКИ КОМПАНИ сервис Гевгелија

Број на оглас: 1790857 | Објавен на: 05.07.2018, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


ВИКИ КОМПАНИ сервис во Гевгелија нуди продажба и промена на нови и половни делови за камиони и приколки .Исто така вршиме продажба на делови за THERMOKING и CARRIER и вршиме сервисирање на разладни уреди.
Контакт: +38978-319-009

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Dejan