Logo

FORD MONDEO 01-06 AUTOMATSKI MENJACI TIP TRONIK 5 BRZINI

Број на оглас: 1792662 | Објавен на: 05.01.2019, 07:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


tip tronik za mondeo 2.0 TDCI tip tronik za mondeo 2.5 V6 servis.promena ulje.popravka.zamena i celi menjaci SE ZA JF506e-JATCO 5 sajli i biraci

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Sreten

Потврден огласувач