Logo

MOTOR ZA CAMEC

Број на оглас: 1798440 | Објавен на: 21.04.2017, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 € 240 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


МОТОР ЗА ВОДЕНИ ЧАМЦИ ВО
ОДЛИЧНА СОСТОЈБА!!!

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач