Logo

VW VENTO 1.9 TD NA DELOVI SERVO ABS

Број на оглас: 1798660 | Објавен на: 12.02.2020, 21:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW VENTO 1.9 TD NA DELOVI SERVO ABS IMA SE PRAKAM PO KARGO

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач