Logo

Kochija

Број на оглас: 1799658 | Објавен на: 26.03.2020, 08:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Вид на оглас: Се продава


kochijata e vo ispravna sostojba zastiteno drvoto lakirano i ofarbano
077761666

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 RISTE

Потврден огласувач