Logo

Se prodava

Број на оглас: 1804551 | Објавен на: 14.02.2017, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


See prodava kuca vo selo gorenci debarsko za informaci070621752 ima i zemija plus znaci komplet
plus namestaj

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 Lato

Потврден огласувач