Logo

SE PRODAVAAT SVINJI/ СЕ ПРОДАВААТ СВИЊИ

Број на оглас: 1805463 | Објавен на: 28.05.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 110 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат свињи месари со тежина од околу 90 до 110 кг. со екстра квалитет. Свињите се ранети само со природна храна од сопствено производство. Свињите имаат обечки и документ за транспорт. Локација село Бања - Кочани. Цена 110 ден. Информации на 078/226-285 или 075/386-720 Иван

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач