Logo

Prodavam kazan

Број на оглас: 1806133 | Објавен на: 14.10.2018, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kazan za rakija od 120 litara.Imaju svi dodatci koji idu uz kazan. Cena po dogovor.

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Zoja

Потврден огласувач