Logo

TIGHER COMPUTERS

Број на оглас: 1806418 | Објавен на: 25.09.2020, 23:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Компјутери

Вид на оглас: Се продава


Професионален Сервис за Компјутери

1.Професионална инсталација,преинсталација,сервис и одржување на вашиот Десткоп Компјутер или Лап Топ со Windows.
2.Чистење од вируси и се што му е потребно на вашиот Компјутер или Лап Топ.
3.Инсталација на лаптопи кои немаат CD ROM.
4.Преинсталација на Лаптопи кои имаат Убунту(Linux) со Windows и програми по ваша Желба.
5.Надоградба на Вашиот Компјутер или Лап топ и Поправка на каков и да било Дефект.
6.Инсталација на Лап Топ кои се без Оперативен систем купени од Продажно Место.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Delcevo

Потврден огласувач