Logo

IKEA MASICKI CRNA I BELA

Број на оглас: 1808396 | Објавен на: 19.08.2018, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат икеа масички, нови неотпаковани, моментално имам уште една црна. Цена - 750 денари

Mожете сами да си направите помошна масичка со димензии 55x55x85(за лаптоп, за цвеќиња и др) видете го видеото подолу.


 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач