Logo

GRADEZNA IVERICA (za salovanje)

Број на оглас: 1809955 | Објавен на: 23.04.2018, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Ploci za salovanje so dimenzija 1220x2440x20
.Za podetalni informacii barajte na 070 577 358

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач