Logo

OPEL FRONTERA 2003G

Број на оглас: 1810905 | Објавен на: 29.04.2018, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Цена: 4 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mnogu zdrava tel078 670 120 ZABEST

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 o[pel

Потврден огласувач