Logo

AGREGATI,AGREGAT,GENERATOR

Број на оглас: 1811293 | Објавен на: 31.08.2018, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT AGREGATI ZA PROIZVODSTVO NA STRUJA POVEKE MODELI ZA PODETALNI INFOR NA TEL

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 AGREGATI

Потврден огласувач