Logo

RAKIJA BELA I ZOLTA

Број на оглас: 1812819 | Објавен на: 21.02.2019, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 75.847.083 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Rakijata e mnogu ubava domakinski pecena od kvalitetno grozje od tikveskiot region jacina 49-51% alkohol

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 S A V O