Logo

se ptodava kujka

Број на оглас: 1812836 | Објавен на: 14.09.2020, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 4000 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1

Година на реновирање: 1

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Partizanska

Цена: 2 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kujka vo gradot vo makedonski brod so ovostarnik izvorska voda na super lokacija pogodno i za kafana nema okolu kuki sto bi smetalo pogodno za biznis eftino smenet krov

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач