Logo

KAWASAKI KALNIK

Број на оглас: 1813480 | Објавен на: 27.10.2018, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Kalnik za Kawasaki Z750 i Z1000 od 2003-2006. Nov neupotrebuvan.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 dalibor

Потврден огласувач