Logo

Fabia 1.4 TDI

Број на оглас: 1813679 | Објавен на: 25.05.2017, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


So najvisoko nivo na oprema,59 kw bord,tempomat,klima,elektrichni prozori,retrovizoei,abs,asr,bi xsenon,mp3,od prv gazda i e maksimalno zachuvana,registrirana 22.09.2016 so site golemi i mali servisi za svoju dusha,moze zamena za mercedes C-kasa 2005-2006 god,audi a3 so gepek,seat leon od ponovite

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 dalibor

Потврден огласувач