Logo

РАЗЛАДНА ВИТРИНА

Број на оглас: 1814217 | Објавен на: 27.03.2019, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Продавам Фрижидер- разладна витрина 2 м. Витрината е исправна и функционална

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Rade

Потврден огласувач