Logo

Професионален Chiptuning, DPF/FAP, EGR, IMMO, AdBlue

Број на оглас: 1815244 | Објавен на: 17.08.2019, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Професионален Chiptuning, DPF/FAP Remove, EGR Remove, IMMO Off, AdBlue, на автомобили, комбиња и камиони.

Chiptuning е појачување на снагата на вашето возило, на тој начин што оригиналниот софтвер се модифицира, без притоа да се менуваат физичките делови или компоненти на возилото.

- Појачување на коњските сили
- Појачување на вртежниот момент
- Намалување на потрошувачка

Кај КАМИОНИТЕ намалување на потрошувачката и до 25%.

Софтверско и механичко отстранување на DPF/FAP филтри, софтверско исклучување на EGR, FLAP/SWIRL (клапни), исклучување на код на клуч (Immo Off)..

https://www.facebook.com/avtonestorov/
Тел: 070/375-348

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач