Logo

rabotnici za vo evropa

Број на оглас: 1815755 | Објавен на: 19.04.2018, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Градежништво, Архитектура

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 123.654 МКД
963.741 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Potrebni rabotnici za vo germanija
Samo BG
Gaisari, Plockari,Moleri i fasaderi
Za info ve molam .
Tel. +38975836840
Tel .+359876825255
Viber.+359876825255
Viber .+4915162486381 ili Watsap.
e-mail.asi-balkan-home@hotmail.com
HITNOO.HITNOO.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 arif

Потврден огласувач