Logo

procesor intel pentium 4

Број на оглас: 1816622 | Објавен на: 03.11.2018, 16:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


procesorot e ispraven i e so slednite karakteristiki:
2.8GHz/512/800 SL6WJ CHINA
socket 478

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач